Wyjątkowa stylizacja karnawałowa z lakierami hybrydowymi od Cosmetics Zone

W czasie karnawału każda kobieta marzy o tym, żeby lśnić. Pomogą w tym nie tylko odpowiednio dobrane ubrania i biżuteria, ale również unikalne lakiery hybrydowe Cosmetics Zone z linii Glitter Collection! Obecnie lakiery do paznokci z brokatem są niezwykle modne, przez … Continue reading „Wyjątkowa stylizacja karnawałowa z lakierami hybrydowymi od Cosmetics Zone”

Skuteczna walka z nadmierną produkcją sebum – podstawowe zasady

Znalezienie sposobu na uregulowanie działania komórek skóry i tym samym zbilansowanie gospodarki wydzielanego przez nią sebum, to coś, o co powinna zadbać każda posiadaczka skóry ze skłonnością do przetłuszczania. Stanowczo najwięcej problemów tej natury dotyczy wieku nastoletniego, choć nie jest … Continue reading „Skuteczna walka z nadmierną produkcją sebum – podstawowe zasady”

Wysuszona skóra dłoni – jak zadbać o jej prawidłową pielęgnację?

Osoby mające problem z prawidłowym poziomem nawilżenia skóry doskonale wiedzą, jak uciążliwe potrafią być tego efekty. Wszystko zaczyna się, gdy twój dotyk staje się szorstki, choć nie spędziłaś wielu godzin na pracach w ogrodzie. Potem zauważasz mało estetyczne skórki przy … Continue reading „Wysuszona skóra dłoni – jak zadbać o jej prawidłową pielęgnację?”